statystyki szczegółowe

Aktualności

Kolejny piłkarski weekend za nami!

• autor: Paulina, 2016-06-06 12:42

W sobotę juniorzy rocz. 2004 wybrali się na przedostatni mecz do Brus by tam zmierzyć się z  drużyną Salos Brusy. Mimo walki, poświęcenia i włożenia serca w ten mecz nasi juniorzy przegrywają to spotkanie 1:2. Bramkę dla naszego zespołu strzelił Mikołaj Heimowski.

Seniorzy naszego Klubu w niedzielne popołudnie wybrali się do Straszyna, by zmierzyć się z liderem naszej grupy drużyną Orzeł Straszyn. Był to mecz na szczycie, dlatego też na to spotkanie wydelegowano trzech sędziów. Już od pierwszego gwizdka sędziego głównego widać było że oba zespoły czują presję wiedząc, że może to być mecz o wszystko, mecz o awans do wyższej grupy rozgrywkowej. Zarówno gospodarze jak i my goście chcieliśmy zdobyć upragnioną bramkę. W pierwszej połowie meczu Łukasz Arent strzela gola i nasza drużyna obejmuje prowadzenie w tym spotkaniu. W drugiej połowie piłkarze ze Straszyna próbują zaatakować tak, by doprowadzić do remisu lecz dzięki świetnej dyspozycji naszych zawodników nie udaje im się to. KS SULMIN 1:0 ORZEŁ STRASZYN.

Piłkarze Sulmina jak i trener Seweryn bardzo dziękują za tak liczne przybycie kibiców na to najważniejsze spotkanie w tym sezonie rozgrywkowym.

O godz. 14:00 juniorzy rocz. 2001 i młodsi wbiegli na murawę drużyny Cartusi Kartuzy. Juniorzy zagrali bardzo dobre spotkanie, które wygrali 1:0, bramkę dla Sulmina strzelił Kacper Kowal