ZAKOŃCZENIE ŻUKOWSKIEJ LIGI FUTSALU JUNIOR

• autor: KS Sulmin, 2017-01-30 12:02

Pierwsze miejsce drużyny KS Sulmin -U 11

Muzolf Oskar najlepszym strzelcem.  Lewandowski Maciej najlepszym zawodnikiem.

Dobiegła końca I edycja Żukowskiej Ligi Futsalu Juniorów.  Klub Sportowy Sulmin  rywalizował w  kategorii U-11 i wziął udział  w czterech turniejach, które  rozpoczęły się w listopadzie 2016 roku. W sobotę 28 stycznia 2017 roku w hali widowiskowo sportowej Gimnazjum nr 2 w Żukowie, rozegrany został turniej finałowy.  Drużyna  KS Sulmin zajęła pierwsze miejsce ,wyprzedzając GKS Kowale, Kaszuby Zina Połchowo, KS Chwaszczyno, GKS Żukowo, Sporting Leźno, Jaguar Gdańsk oraz MKS Pro Fan Gościcino.

Wielkie brawa dla całej drużyny! Wielkie brawa również  dla indywidualnych zawodników, którzy zabłysnęli talentem i umiejętnościami na turnieju. Muzolf Oskar zawodnik KS Sulmin został wyróżniony , okazał się najlepszym strzelcem w swojej kategorii wiekowej.  Ponadto komisja sędziowska przyznała pamiątkowe statuetki wyróżniającym się zawodnikom z poszczególnych drużyn. w Drużynie KS Sulmin statuetkę najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Lewandowski Maciej.